Přeskočit na hlavní obsah
Přeskočit hlavičku
Platnost příspěvku skončila 31. 10. 2016!

Knowledge, Research & Education Conference - KRE-Con 2016

Knowledge, Research & Education Conference - KRE-Con 2016
Konference KRECon 2016 je příležitostí pro setkání začínajících i zkušených výzkumníků s představiteli inspirativních českých a zahraničních institucí, které se přiblížily ideálním podmínkám pro úspěšné uplatnění výzkumu do praxe.

Národní technická knihovna (NTK) 6. – 7. října 2016
Budoucnost a uplatnění české mladé vědy

První společná konference dejvického kampusu si klade za cíl pomáhat modernizaci české mladé vědy. Současným i budoucím výzkumníkům se pokusí otevřít obzory příležitostí a odhalit, jak mohou využít plody své práce k dosažení reálného dopadu vědy na společnost.

Konference o aktuálních tématech akademického vzdělávání a výzkumu Knowledge, Research & Education, rozšiřuje po pěti letech své publikum. Nově svůj hledáček zaměřuje na současnou generaci mladých vědců - magistry, doktorandy a post-doktorandy do 35 let z celé ČR.

O způsobech, jak vědu prakticky uplatnit, budou přednášet zástupci špičkových pracovišť z Česka i zahraničí, kterým se podařilo přiblížit ideálním podmínkám a hmatatelným výsledkům. Kromě čerpání znalostí od zkušenějších bude důraz také kladen na vzájemné seznámení a networking mladých vědců z různých institucí a škol. Tomu by měla napomoci i příležitost v bleskovém pětiminutovém Lightning talku informovat kolegy o svém zajímavém projektu, úspěchu nebo naopak o obtížích, které se podařilo zdolat.

Pokud Vám taková dávka principů a dobrých příkladů během 24 hodin připadá užitečná pro vaše mladé kolegy a kolegyně, budu velmi rád, když mezi nimi rozšíříte povědomí o této konferenci. Více informací najdete na webu konference, kde je také možné se už registrovat.

Srdečně zve - a nejen mladé

Martin Svoboda
Vaše NTK

 

Vloženo: 15. 7. 2016
Kategorie:  Aktuality
Útvar: 9320 - Řízení VaV
Zpět