Platnost příspěvku skončila 30. 9. 2016!

Workshop pro žadatele o granty ERC

Technologické centrum AV ČR ve spolupráci s Univerzitou Karlovou v Praze si Vás dovolují pozvat na workshop pro žadatele o granty Evropské výzkumné rady (ERC) na téma "JAK NAPSAT KOMPETITIVNÍ NÁVRH ERC PROJEKTU?"

Technologické centrum AV ČR ve spolupráci s Univerzitou Karlovou v Praze pořádá ve dnech 15. a 16. září 2016 interaktivní workshop pro žadatele o ERC Starting/Consolidator granty, který se uskuteční v rámci vzdělávacího kurzu Jak na Horizont 2020? v prostorách Technologického centra AV ČR, Ve Struhách 27, Praha 6. Workshop bude zaměřen na psaní projektové žádosti. Účastníci budou mít jedinečnou příležitost pracovat s podpořeným ERC projektem, diskutovat s jeho řešitelem a potkat se s hodnotiteli ERC projektů z jejich oboru. Kvůli účelnosti je tento workshop určen pouze žadatelům o ERC Starting/Consolidator grant, kteří již mají konkrétní projektový záměr, který chtějí podat v nejbližších výzvách pracovního programu ERC.

Podmínkou účasti na workshopu je zaslání krátkého abstraktu projektu (max. 2000 znaků), CV (max. 2 strany) a dosažených výsledků („early achievements track-record“, max. 2 strany) nejpozději do 5. září 2016 na e-mail: , vše v anglickém jazyce a podle pravidel zadávací dokumentace ERC (viz Information for Applicants to the Starting and Consolidator Grant 2017 Calls). Kvalita zaslaných materiálů bude rozhodující pro přijetí k účasti na workshopu.

Předběžný program workshopu naleznete v příloze.

Registrace: http://geform.tc.cz/ercworkshop2016

V případě, že se přihlásí více zájemců, kteří nemluví česky, proběhne akce v angličtině.
Z organizačních důvodů prosíme o registraci na workshop co nejdříve, i pokud ještě nemáte vypracované požadované podklady.

Petra Perutková
NCP pro akce Marie Skłodowska-Curie a granty ERC