Přeskočit na hlavní obsah
Přeskočit hlavičku
Platnost příspěvku skončila 2. 9. 2017!

11. ročník Letní školy statistických metod pro výzkum a výuku

11. ročník Letní školy statistických metod pro výzkum a výuku
Nabídka účasti na 11. ročníku Letní školy statistických metod pro výzkum a výuku, která se uskuteční tradičně na konci srpna v Brně.

Letní škola statistických metod je určena hlavně pro doktorandy, akademické a vědecké pracovníky. Program této tradiční letní školy vychází přímo ze zkušeností s výzkumem a výukou na univerzitách. Dále se inspiruje každodenními zkušenostmi s metodikou zlepšování procesů Six Sigma v praxi.

Letní škola vám usnadní přípravu a zpracování experimentů, značně urychlí a zpřesní zpracování vašich experimentálních výsledků, a to včetně jejich interpretace a následného prezentování.

  • Využijte ve svém výzkumu metody jako je plánovaný experiment (design of experiment), příprava dat, testování hypotéz, regulační diagramy (control charts) a další pokročilé metody.
  • Při výuce si zahrajete výukové hry (např. střílení z katapultu).
  • Letní školu povede specialista lektor, který má jak hluboké teoretické znalosti, tak i neocenitelné praktické zkušenosti s reálným využíváním vyučovaných statistiských metod při vědeckém výzkumu, v průmyslové praxi, ve službách atd.

Letos se koná již 11. ročník této tradiční akce. 28.8. - 1.9. 2017.

Více informací zde: http://www.sciserv.cz/letni-skola2/

Pozvánka v příloze nebo zde.

Program zde.

Podmínky a přihláška zde.

Kontaktní osoba:

Ing. Martin Halva, Ph.D.
Služby pro vědu
+420 604 760 628
info@sciserv.cz

 

 

Vloženo: 9. 6. 2017
Kategorie:  Aktuality
Útvar: 9320 - Řízení VaV
Zpět