Přeskočit na hlavní obsah
Přeskočit hlavičku
Platnost příspěvku skončila 1. 2. 2018!

12. ročník projektu Pro ženy ve vědě

12. ročník projektu Pro ženy ve vědě
Světová organizace UNESCO a společnost L´Oréal Česká republika ve spolupráci s Akademií věd ČR vyhlašují 12. ročník projektu "Pro ženy ve vědě".

Světová organizace UNESCO a společnost L´Oréal Česká republika ve spolupráci s Akademií věd ČR vyhlašují dvanáctý ročník ojedinělého projektu "Pro ženy ve vědě".

Pod heslem "Svět potřebuje vědu, věda potřebuje ženy" si program klade za cíl podpořit mladé vědkyně v jejich akademické dráze a prezentovat vědu jako perspektivní kariérní volbu pro ženy.

I letos získají dvě české vědkyně odměnu ve výši 250 000 Kč, kterou mohou využít dle svého uvážení. K účasti v projektu stačí málo - přihlásit svou odbornou práci na www.prozenyvevede.cz.

Do projektu se mohou přihlásit ženy, vědkyně, které se zaregistrují a vyplní přihlašovací formulář zde a splní kvalifikační podmínky.

Všechny podmínky pro žadatelky naleznete zde.

V případě dotazů ohledně pravidel soutěže se prosím obraťte na koordinátorku soutěže Ivonu Karvinen, e-mail: ivona.karvinen@loreal.com nebo Dohnalová Klára, email: klara.dohnalova@amic.cz.

 

 

 

Vloženo: 13. 12. 2017
Kategorie:  Aktuality
Útvar: 9320 - Řízení VaV
Zpět