Přeskočit na hlavní obsah
Přeskočit hlavičku
Platnost příspěvku skončila 1. 3. 2018!

FameLab 2018 – bavme se vědou

FameLab 2018 – bavme se vědou
British Council vyhlašuje další ročník soutěže FameLab

British Council vyhlašuje další ročník soutěže FameLab – bavme se vědou. Příležitost pro studující a pracující v přírodovědných a technických oborech starších 21 let.

Přihlášení probíhá velmi snadno - na základě vyplnění přiložené přihlášky a jejího zaslání na e-mail soutěže a na email univerzitního koordinátora: famelabcz@gmail.com a jarmila.cerna@vsb.cz do 28. února 2018.

FameLab účastníkům nabízí šanci zlepšit své schopnosti v oblasti popularizace vědy a komunikace s médii. Zároveň si klade za cíl přinést publiku aktuální ukázky toho, čím se v současnosti zabývá výzkum v oblasti medicíny, matematiky a přírodních a technických věd.  Je možné přihlásit i vystoupení III. vědní oblasti, pokud budou tematicky či metodicky propojeny s přírodními či technickými vědami.

Letošní novinkou je jazykové rozšíření soutěže – pokud si soutěžící budou přát, můžou předvést své vystoupení v angličtině, což nově umožnil partnerský vstup Britského velvyslanectví v Praze. Samozřejmě zůstává možnost vystoupit v češtině nebo ve slovenštině.

Kontakt pro přihlašování soutěže za VŠB-TUO:

Mgr. J. Černá

odd. Popularizace, Vztahy s veřejností VŠB-TUO

jarmila.cerna@vsb.cz, T 596 999 152

Kontakt za FameLab ČR:

Ing. D. Sephtonová

Koordinátorka soutěže FameLab v ČR

M 605 882 555

 

 

Vloženo: 6. 2. 2018
Kategorie:  Aktuality
Útvar: 9320 - Řízení VaV
Zpět