Platnost příspěvku skončila 18. 5. 2018!

Pozvánka na Veletrh Věda Výzkum Inovace

Srdečně Vás zveme na 3. ročník Veletrhu Věda Výzkum Inovace, který se uskuteční ve dnech 15. – 17. 5. 2018 v pavilonu P brněnského výstaviště.

Rok 2017 přinesl výrazné navýšení počtu vystavovatelů i návštěvníků. Tuto skutečnost očekáváme i v roce 2018. Věříme, že tomuto trendu pomůže i přesun veletrhu do novějšího a lukrativnějšího pavilonu P brněnského výstaviště.

Tento veletrh poskytuje univerzitám, výzkumným organizacím a inovativním firmám, vědcům a studentům platformu pro propojení vědecko-výzkumné sféry s podnikatelskou praxí a zároveň napomáhá k rozvoji komunikace a projektové spolupráce mezi akademickou a podnikatelskou sférou.
V rámci veletrhu proběhne bohatý doprovodný program. Nedílnou součástí prvního dne je i společenský večer, který zpříjemní závěr odborného programu.

Přijměte naše pozvání a přijďte představit výsledky své práce, novinky jak zástupcům oboru, tak i investorům, partnerům a dalším zákazníkům. Využijte tuto příležitost k osobnímu setkání, diskusi, načerpání nových poznatků, ale i navázání nových kontaktů.

Aktuální informace naleznete na www.vvvi.cz.

Ke stažení: Průvodní leták (PDF) / Přihláška (PDF)

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Na setkání s Vámi se těší

Ing. Martin Janča, Ph.D.
ředitel veletrhu