Přeskočit na hlavní obsah
Přeskočit hlavičku
Platnost příspěvku skončila 22. 3. 2018!

Národní informační den k MSCA

Technologické centrum AV ČR ve spolupráci s Evropskou komisí pořádá národní informační den, zaměřený na Marie Skłodowska-Curie Actions (MSCA).

Technologické centrum AV ČR ve spolupráci s Evropskou komisí pořádá dne 21. března 2018 národní informační den, zaměřený na akce Marie Skłodowska-Curie (Marie Skłodowska-Curie Actions, MSCA). Mezi pozvanými řečníky jsou Daniel Göhring z Evropské komise (DG EAC), čeští řešitelé MSCA grantů i hodnotitelé těchto typů projektů.

Informační den se uskuteční v prostorách AV ČR, Národní 3, Praha 1 (sál 206). Mezi pozvanými řečníky jsou Daniel Göhring z Evropské komise (DG EAC), čeští řešitelé MSCA grantů i hodnotitelé těchto typů projektů.

Akce proběhne v angličtině, tlumočení nebude zajištěno.

MSCA již od roku 1996 slouží k podpoře mobility, profesního rozvoje a kariérního růstu výzkumných pracovníků. Program byl pojmenován podle významné vědkyně polského původu, nositelky dvou Nobelových cen, Marie Curie-Skłodowské. Z programu bylo dosud podpořeno přes 110 000 výzkumných pracovníků, včetně 9 nositelů Nobelových cen.

Předběžný program zde a v příloze.

 Registrace probíhá prostřednictvím webového formuláře: http://geform.tc.cz/infoday_MSCA2018

 

 

Vloženo: 19. 2. 2018
Kategorie:  Aktuality
Útvar: 9320 - Řízení VaV
Zpět