Přeskočit na hlavní obsah
Přeskočit hlavičku
Platnost příspěvku skončila 25. 4. 2018!

Mezinárodní soutěž Falling Walls Lab Czech Republic

Mezinárodní soutěž Falling Walls Lab Czech Republic
Mezinárodní soutěž je určena pro mladé vědce a začínající podnikatele.

Mezinárodní soutěž Falling Walls Lab Czech Republic je určena pro mladé vědce a začínající podnikatele. 

Jde o prezentaci vědeckých projektů/nápadů během 3 minut v angličtině před odbornou mezioborovou porotou a publikem. České národní kolo proběhne 16. května v brněnském vědeckém centru Vida!. Zájemci se mohou hlásit do 25. dubna. Vítěz národního kola cestuje v listopadu na mezinárodní finále a konferenci do Berlína. Letošní ročník pořádá výzkumné centrum CEITEC ve spolupráci s DAAD a německým velvyslanectvím v Praze.

Jste student, vědec nebo začínající podnikatel? Máte skvělý projekt nebo řešení problému a dokážete jej představit ostatním ve 3 minutách? Přihlaste se do mezinárodní soutěže Falling Walls Lab a vyhrajte cestu do Berlína a účast na celosvětovém finále. České národní kolo proběhne 16. května v brněnském vědeckém centru Vida!.

Falling Walls Lab je mezinárodní formát, jehož cílem je představit budoucí generaci skvělých vědců a inovátorů. Soutěž vytvořila a každoročně ji pořádá berlínská organizace Falling Walls Foundation. Talentovaní a inovativní myslitelé během tříminutových vystoupení představují své vědecké projekty, byznys plány nebo sociální iniciativy mezioborovému publiku a porotě. Akademické instituce po celém světě zároveň mají navíc možnost pořádat vlastní národní kola Falling Walls Lab a jejich vítěze pak vyslat na finále, které proběhne 8. listopadu 2018 v Berlíně. Den poté se koná Falling Walls Conference, kde vystoupí 20 světových vědců z různých oborů a nejlepší účastníci soutěže.

Uzávěrka přihlášek pro české kolo je 25. dubna 2018. Přihlásit se můžete přes webovou stránku http://www.falling-walls.com/lab/apply. Zde naleznete také podmínky účasti.

V České republice pořádá soutěž výzkumné centrum CEITEC ve spolupráci s Německou akademickou výměnnou službou (DAAD) a německým velvyslanectvím v Praze. Více informací o Falling Walls Lab Czech Republic a aktualitách naleznete v příloze a na této stránce: https://www.facebook.com/FallingWallsLabCR/

Oficiální stránka mezinárodní Falling Walls Lab a Falling Walls Conference: www.falling-walls.com

 

Vloženo: 9. 4. 2018
Kategorie:  Aktuality
Útvar: 9320 - Řízení VaV
Zpět