Přeskočit na hlavní obsah
Přeskočit hlavičku
Platnost příspěvku skončila 30. 4. 2021!

Dny otevřených dveří Konfuciovy třídy

Dny otevřených dveří Konfuciovy třídy
V druhé polovině dubna proběhnou na VŠB – Technické univerzitě Ostrava dny otevřených dveří Konfuciovy třídy.

V druhé polovině dubna proběhnou na VŠB – Technické univerzitě Ostrava dny otevřených dveří Konfuciovy třídy. Ta byla slavnostně otevřena v březnu tohoto roku a je k dispozici všem zájemcům o studium čínského jazyka a kultury. 

Dny otevřených dveří se uskuteční ve dnech 18., 19., 24. a 25. 4. 2018 od 9 do 11 a od 13 do 17 hodin v areálu VŠB – Technické univerzity Ostrava, v kruhové budově C, místnosti C115. Návštěvníci si budou moci rozšířit znalosti o čínské kultuře, historii, jazyku i umění. Součástí programu bude také ukázka čínské kaligrafie, tradiční tušové malby, výstava fotografií a ochutnávka čínských čajů. 

Konfuciova třída je výsledkem vzájemné snahy VŠB – Technické univerzity Ostrava a čínské Hebei GEO University zvýšit povědomí o kulturních a ekonomických tématech Číny. V rámci Konfuciovy třídy je možné navštěvovat kurzy čínského jazyka. Třída je dostupná pro studenty a akademiky univerzit, žáky a vyučující základních a středních škol v Moravskoslezském kraji, pro zájemce z veřejného i soukromého sektoru i pro širokou veřejnost.

Vloženo: 16. 4. 2018
Kategorie:  Tiskové zprávy
Útvar: 9920 - Vztahy s veřejností
Zpět