Platnost příspěvku skončila 22. 9. 2018!

Ceny děkana Fakulty stavební

Ing. Kateřina Stejskalová, Ing. Lukáš Procházka a Ing. Marek Teichmann, Ph.D. získali Cenu děkana v rámci soutěže Stavba Moravskoslezského kraje 2017.

Na slavnostním galavečeru soutěže Stavba MSK 2017, který proběhl 14. června 2018 v areálu Landek Parku v Ostravě, byly Cenou děkana Fakulty stavební oceněny dvě diplomové a jedna disertační práce.

Předmětem diplomové práce Ing. Kateřiny Stejskalové s názvem „Nízkoenergetický bytový dům“, bylo vypracování projektu pro provedení nízkoenergetického pětipodlažního bytového domu. Ing. Lukáš Procházka se ve své oceněné diplomové práci zabýval možnostmi zpracování struskového kameniva z haldy Koněv a Ing. Marek Teichmann, Ph.D. řešil v rámci své disertační práce modelování a optimalizaci spolehlivosti systémů pro zásobování pitnou vodou.

Více informací o soutěži najdete na webových stránkách Stavba MSK

Oceněným gratulujeme a přejeme mnoho dalších úspěchů!

Vloženo: 22. 6. 2018
Útvar: 204 - Oddělení pro rozvoj a propagaci