Platnost příspěvku skončila 26. 10. 2018!

Konference 16. české dny pro evropský výzkum - CZEDER 2018

Konferenci organizuje Technologické centrum AV ČR ve spolupráci s Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy.

Konferenci 16. české dny pro evropský výzkum - CZEDER 2018 organizuje Technologické centrum AV ČR ve spolupráci s Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy.

Hlavním tématem konference je posílení excelence prostřednictvím účasti v rámcových programech EU pro výzkum, vývoj a inovace. Akci zahájí ministr školství, mládeže a tělovýchovy Robert Plaga a přednášku zaměřenou na přechod k novému rámcovému programu přednese Jean-Eric Paquet, generální ředitel pro výzkum a inovace Evropské komise.

Konference se uskuteční dne 25. října 2018 v Hotelu International, Koulova 15, Praha 6, od 10.30 hod. Program zasíláme v příloze. Registrovat se můžete na http://geform.tc.cz/czeder2018 nejpozději do 19. 10. 2018, resp. do vyčerpání kapacity konferenční místnosti.

Vloženo: 1. 10. 2018
Útvar: 9320 - Řízení VaV + PhD Akademie