Přeskočit na hlavní obsah
Přeskočit hlavičku
Platnost příspěvku skončila 19. 3. 2019!

Úspěch FAST v soutěži České betonářské společnosti!

Úspěch FAST v soutěži České betonářské společnosti!
Přečtěte si další skvělou zprávu, svědčící o kvalitě absolventů Stavební fakulty.

V tradiční soutěži České betonářské společnosti o nejlepší bakalářskou, diplomovou či disertační práci uspěli také dva naši absolventi. 

A - Soutěž ČBS o vynikající bakalářskou práci 2018 - 11. ročník

V kategorii "Inženýrské konstrukce" bylo uděleno "Zvláštní uznání ČBS za vynikající bakalářskou práci" Bc. Filipovi Leciánovi za práci "Využití tunelových ostění pro získávání geotermální energie". Komise ČBS  ocenila inovativní přístup k problematice možného dalšího využití tunelového ostění, ale i dalších konstrukcí budovaných pod úrovní terénu (kolektory, piloty) jako možný alternativní zdroj energie.

B. Soutěž ČBS o vynikající diplomovou práci 2018 - 16. ročník

V kategorii "Inženýrské konstrukce" bylo uděleno "Zvláštní uznání ČBS za vynikající diplomovou práci" Ing. Miroslavu Kyselovi za práci "Návrh železničního mostu s horní spřaženou ocelobetonovou mostovkou". Komise ČBS ocenila zejména nadstandardně rozsáhlé a detailní řešení rekonstrukce železničního mostu s využitím spřažené ocelobetonové konstrukce. Práce je v rozsahu kompletního prováděcího projektu včetně statického výpočtu a řešení všech potřebných detailů.

Gratulujeme!

 

 

Vloženo: 19. 12. 2018
Kategorie:  Aktuality
Útvar: 204 - Útvar pro rozvoj
Zpět