Platnost příspěvku skončila 1. 10. 2021!

Podpora vědy a výzkumu v Moravskoslezském kraji 2018

VŠB-TUO obdržela v rámci programu „Podpora vědy a výzkumu v Moravskoslezském kraji 2018" finanční dotaci Moravskoslezského kraje.

Vysoká škola báňská - Technická universita Ostrava obdržela v rámci programu „Podpora vědy a výzkumu v Moravskoslezském kraji 2018" (RRC/10/2018) finanční dotaci Moravskoslezského kraje ve výši 6 660 000,- Kč na podporu projektu „Podpora talentovaných studentů doktorského studia na VŠB-TUO 2018“. Cílem tohoto projektu je podpora talentovaných studentů formou vyplacení příspěvku k řádnému doktorskému stipendiu. VŠB-TUO tak chce ve spolupráci s Moravskoslezským krajem přispět k lepším podmínkám studentů v jejich vědecké činnosti, zejména pak ve vztahu využití výsledků jejich vědecké práce v aplikační sféře.

Vloženo: 11. 3. 2019
Útvar: 9320 - Řízení VaV + PhD Akademie