Přeskočit na hlavní obsah
Přeskočit hlavičku
Platnost příspěvku skončila 27. 9. 2019!

Noc vědců 2019

 27. 9. 2019, 17:00 - 22:00
 VŠB-TUO
Největší akce popularizující vědu je po roce zpět! Noc vědců letos nese podtitul Šetrně k planetě a těšit se na ni můžete už v pátek 27. září na VŠB-TUO.

Věda může být tajemná, nedostižná, komplikovaná. Noc vědců vám ale ukáže inspirující, fascinující a hravé prostředí vědy prostřednictvím našich vědců a vědkyň a také vynálezů. Už v pátek 27. září se můžete těšit na všechny naše budovy a laboratoře. Do programu se krom naší univerzity zapojili také Ostravská univerzita, Svět techniky v Dolních Vítkovicích a Moravskoslezská vědecká knihovna. 

Noc vědců na VŠB-TUO se bude konat na aule, v IT4Innovations národním superpočítačovém centru, v Planetáriu Ostrava a také na Fakultě bezpečnostního inženýrství.

Akce je zdarma, zajištěn bude, taktéž zdarma, i bus na trase: Poruba kampus VŠB-TUO (odtud minibusem do Planetária Ostrava a k Superpočítači) ⇒ Centrum Ostravská univerzita a Moravskoslezská vědecká knihovna ⇒ Slezská Ostrava Přírodovědecká fakulta OU ⇒ Dolní Vítkovice Svět techniky ⇒ Zábřeh Lékařská fakulta OU ⇒ Výškovice Fakulta bezpečnostního inženýrství VŠB-TUO ⇒ Poruba atd.

Program připravujeme. Už brzy na novém webu www.nocvedcu.cz i mobilní aplikaci pro iOS a Android.

Vloženo: 6. 9. 2019
Kategorie:  Chystané akce
Zadal:  Administrátor
Útvar: 9920 - Vztahy s veřejností
Zpět