Přeskočit na hlavní obsah
Přeskočit hlavičku
Platnost příspěvku skončila 30. 11. 2019!

Víceletá stipendia ke studiu na Kangnam University v roce 2020 - Korea

Nabídka stipendijního programu pro zahraniční studenty Kangnam University v Korejské republice.

Akademická informační agentura informuje o nabídce stipendijního programu pro zahraniční studenty Kangnam University v Korejské republice.

Velvyslanectví Korejské republiky v ČR doporučí jednoho českého studenta k získání víceletého stipendia ke studiu v bakalářském, magisterském nebo doktorském studijním programu na Kangnam University. Stipendium zahrnuje přípravný jazykový kurz v délce jednoho roku a umožňuje v případě  úspěšného studia získání akademického titulu. Informace k programu jsme zveřejnili na webových stránkách Akademické informační agentury - https://www.dzs.cz/cz/akademicka-informacni-agentura/stipendia/?type_id=6&country_id=20

Podrobné informace, přihlašovací formulář a pokyny pro podání přihlášky jsou k dispozici na výše uvedené webové stránce Velvyslanectví Korejské rep. v ČR.

Zájemci doručí své přihlášky poštou nebo osobně Velvyslanectví Korejské rep. se sídlem v Praze do 30. listopadu 2019. Výběrové řízení je zcela v rukou Velvyslanectví Korejské rep. v ČR, s případnými dotazy se prosím obracejte přímo na sekretariát velvyslanectví (czech@mofa.go.kr).   

Vloženo: 8. 11. 2019
Kategorie:  Stáže a stipendia
Zadal:  Administrátor
Útvar: 9230 - Oddělení mezinárodních vztahů
Zpět