Přeskočit na hlavní obsah
Přeskočit hlavičku

V boji proti koronaviru společně!

V boji proti koronaviru společně!
Poděkování všem, kteří se zapojili.

Do výroby štítů pro zdravotníky se zapojila nejen VŠB - Technická univerzita Ostrava, ale také další instituce v kraji. Jedná se zejména o střediska volného času, domy dětí a mládeže, gymnázia, základní a střední školy nebo jednotlivce. 

Tiskárny zapůjčili nebo na nich pracují doma:

Protolab, Jan Gebauer, Marek Večeř, Petr Bitala, Martin Klempa, Jan Dedek, Martin Tomis, David Vala, Zdeněk Macháček, Lukáš Hájek, Lukáš Kudrna, Jiří Burda, Petr Tomčík, Robert Frischer, Filip Radkovský, Zdeněk Poruba, Jiří Švub a Jiří Suder z VŠB - Technické univerzity Ostrava.

Petr Olivka, SVČ O-Zábřeh, DDM O-Poruba, SVČ Korunka, O-Mariánské Hory, Gymnázium Volgogradská O-Zábřeh, SVČ Ostrava Moravská Ostrava, Wichterlovo Gymnázium, ZŠ Ostrava-Stará Bělá, ZŠ Komenského O-Poruba, ZŠ Dětská Poruba, ZŠ a MŠ O-Svinov, MŠ Ukrajinská, Waldorfská ZŠ a MŠ, ZŠ O-Hrabůvka, Postava, IT4Innovations, ZŠ a MŠ Emílie Lukášové, Ov-Hrabůvka, ZŠ a MŠ Volgogradská, ZŠ Březinova Ov-Jih, ZŠ Slezská Ostrava, ZŠ Matiční 5, ZŠ a M3 Ostrčilova, Neomag Třinec, ZŠ a MŠ Ov-Zábřeh, Hamáček Leoš, ZŠ Škvardy, Poruba, Gaben Beran Stanislav, AHOL – Střední odborná škola. 

Za den tiskne štíty pro zdravotníky 79 různých 3D tiskáren. Denně jich vytisknou 660 ks. Děkujeme, že pomáháte v boji proti koronaviru!

Vloženo: 30. 3. 2020
Kategorie:  Aktuality
Zadal:  Administrátor
Útvar: 9920 - Vztahy s veřejností
Zpět