Platnost příspěvku skončila 30. 9. 2021!

Máme ŠKODA UNI.Space

V úterý 22. září byl slavnostně odhalen ŠKODA UNI.Space, který se nachází v 1. patře Ústřední knihovny.

ŠKODA UNI.Space nahradil počítačový kiosek, který byl součástí prostoru knihovny už několik let. Na novém místě se mohou studenti setkávat, tvořit, anebo relaxovat mezi přednáškami a cvičeními. Na novém odpočinkovém prostoru se začalo pracovat během jara, finální úpravy ale proběhly v posledních týdnech.

Prostor před Ústřední knihovnou ožil a je v něm víc slunce. Studenti mohou relaxovat na pohodlných gaučích, které mají navíc na 98% recyklovaný potah. ŠKODA UNI.Space byl otevřen za přítomnosti rektora VŠB-TUO, prof. RNDr. Václava Snášela, CSc., koordinátorky projektu Adély Opekarové, hostů z univerzity i automobilky a studentů.

Vloženo: 24. 9. 2020