Platnost příspěvku skončila 1. 3. 2022!

Najděte si práci ve virtuálním 3D prostředí! VŠB-TUO zve virtuální veletrh kariéra+

VŠB – Technická univerzita Ostrava každý březen pořádá veletrh pracovních příležitostí kariéra+. Protože letošní situace klasické kontaktní akci nepřeje, zaměstnavatelé na své budoucí kolegy z řad studentů a absolventů budou čekat ve virtuální aule. Akci doplní i další služby, které zajišťuje Kariérní centrum VŠB-TUO, např. kontrolu životopisů nebo pohovory nanečisto.

Od středy 10. do pátku 12. března budou moci účastníci ve virtuální Univerzitní aule VŠB-TUO oslovit na 50 firem, se kterými mohou probrat nejen budoucí zaměstnání, ale třeba také spolupráci na diplomové práci, stáž, nebo trainee program. Těšit se mohou i na program doprovodný – soutěže, chatovací zóny, firemní prezentace, inspirativní přednášky nebo poradenskou zónu, kde si vyzkouší pohovor nanečisto nebo s odborníky prodiskutují svůj životopis. „Jsme velmi rádi, že se zájemci budou moct na veletrhu potkat i s takovými zaměstnavateli, jakými jsou ŠKODA Auto, Hyundai nebo skupina ČEZ,“ přibližuje Igor Ivan, prorektor pro komercializaci a spolupráci s průmyslem.

K připojení k online veletrhu pracovních příležitostí kariéra+ stačí jeho návštěvníkům funkční počítač, myš a dobré připojení k internetu. „Rozhraní online kariéry+ je uživatelsky přátelské a schopné ve velké míře nahradit i náš klasický veletrh. Obsahuje ovládací prvky, které jsou všeobecně známé z počítačových her, návštěvníci se tak nemusí být, že se v něm ztratí. Věříme, že akce bude pro stávající studenty nejen naší univerzity, absolventy i širokou veřejnost přínosná a zábavná,“ dodává prorektor Ivan. Vstup na akci je zdarma. Více informací a registraci elektronické vstupenky naleznete na webových stránkách www.karieraplus.cz

Vloženo: 8. 3. 2021