Přeskočit na hlavní obsah
Přeskočit hlavičku
Platnost příspěvku skončila 6. 5. 2021!

Přednáška Ing. Martina Pospíšila, Ph.D. z firmy PERITAS s.r.o

Dne 6. 5. 2021 se uskuteční přednáška Ing. Martina Pospíšila, Ph.D. na téma „Aplikace podmínek požárně bezpečnostního řešení v praxi a při realizacích stavby“.

Přednáška na konkrétních příkladech z praxe a bohaté foto dokumentace z realizace staveb představuje aplikaci podmínek PBŘ. Jsou v ní příklady požárně bezpečnostního řešení (bytový dům, administrativa, shromažďovací prostor). Ukázky montáže požárně bezpečnostních zařízení. Vzájemné návaznosti a funkce požárně bezpečnostních zařízení, atd. 

Přednáška je součástí výuky předmětu Požární bezpečnost staveb I a je určena pro studenty třetího ročníku bakalářského studia, oboru Technika požární ochrany a bezpečnosti průmyslu.  

Vzhledem k současné situaci bude přednáška probíhat online formou prostřednictvím systému MS Teams. Přednáška proběhne od 8:00 do 10:00. 

K přednášce se mohou připojit i další zájemci o danou problematiku. Je však potřeba o případném zájmu informovat garanta akce (Petr Kučera), který zajistí přiřazení do týmu dané přednášky, a to nejpozději do 5. 5. 2021. 

Vloženo: 29. 4. 2021
Kategorie:  Aktuality
Zadal:  Radim Peikert
Útvar: 030 - Katedra požární ochrany
Zpět