Platnost příspěvku skončila 30. 4. 2022!

Kurz českého jazyka pro ukrajinské studenty/Курс чеської мови

Jste studentem vysoké školy? Máte zájem se naučit česky?/Ви студент коледжу? Ви зацікавлені у вивченні чеської мови?

Pro všechny ukrajinské studenty otevíráme pod záštitou Ekonomické fakulty VŠB-TUO od 1. května do 31. srpna 2022 NEPLACENÝ kurz českého jazyka.

V případě zájmu vyplňte přiloženou přihlášku a zašlete ji na e-mailovou adresu: nebo .

V případě jakýchkoliv otázek kontaktujte prosím Studijní oddělení EKF: .

Ви студент коледжу? Ви зацікавлені у вивченні чеської мови? Дізнатися більше про чеську культуру та традиції?

Для всіх українських студентів ми відкриваємося під егідою економічного факультету VSB-TUO з 1. З травня по 31. Серпень 2022 року безкоштовний курс чеської мови.

У разі зацікавленості заповніть прикріплену заявку та надішліть її на адресу електронної пошти: або

Якщо у вас є які-небудь питання, будь ласка, зв'яжіться з навчальний відділ: .

Vloženo: 30. 3. 2022
Útvar: VŠB – Technická univerzita Ostrava