Platnost příspěvku skončila 17. 9. 2023!

Infoschůzka pro prváky

17. 9. 2023, 15:00
 Aula VŠB-TUO, Minigolf
Infoschůzka pro prváky
Přijďte zjistit od starších spolužáků, jak úspěšně zdolat nástrahy studia. Po přednášce následuje afterparty na Minigolfu.

Právě jste nastoupili na VŠB-TUO a nevíte, co dřív? Pak je tato schůzka určena přímo vám! Spolužáci z vyšších ročníků si pro vás připravili prezentaci o všem, s čím se při studiu na VŠB-TUO můžete potkat.

Dozvíte se užitečné tipy a triky pro úspěšné zdolání studia, na co vše si dát pozor a jak to na škole chodí. Svou nabídku představí také Kariérní centrum VŠB-TUO a Math Support Centrum.

Po Infoschůzce následuje afterparty na Minigolfu v areálu porubských kolejí. Čekat vás budou studentské organizace, včetně pořádající Younie, soutěže, DJs a mnoho dalšího. Tak určitě dorazte.

Více informací se dozvíte v události na Facebooku. Organizátoři z Younie se na vás těší v areálu VŠB-TUO, budově univerzitní auly UA1, v neděli 17. září 2023 od 15:00

Vloženo: 8. 9. 2023
Kategorie:  Chystané akce