Seznamte se s aliancí U!REKA i vy!

3. 6. 2024 - 6. 6. 2024
 VŠB-TUO
Seznamte se s kolegy a kolegyněmi z univerzit zapojených do aliance U!REKA a navažte nové kontakty, přátelství a spolupráci!

Ve dnech 3. - 6. června 2024 se na VŠB-TUO sjedou zástupci evropských univerzit, které jsou stejně jako naše univerzita, zapojeny v alianci U!REKA.

Cílem každoročního setkání je navázat bližší spolupráci ve vědě, společně diskutovat, ale i účastnit se různorodých workshopů, které budou na tyto dny připraveny. Zveme tímto zaměstnance i studenty VŠB-TUO, aby přišli načerpat novou inspiraci ve výzkumu a výuce, seznámili se s výzkumníky z prestižních evropských univerzit nebo se zúčastnili některého ze zajímavých workshopů. Abychom vás mohli informovat o tématech workshopů a chystaných aktivitách, které na akci U!REKA CONNECTS 2024 připravujeme, žádáme vás o vyplnění krátkého dotazníku, ve kterém nás informujete o svém úmyslu zúčastnit se:

U!REKA Connects 2024 registration

Podrobnější registrační formulář, stejně jako další související informace k akci budou včas zveřejněny.

O U!REKA alianci

The Urban Research and Education Knowledge Alliance (U!REKA) sestává z živého partnerství institucí vysokoškolského vzdělávání v celé Evropě, které společně podporují internacionalizaci výzkumu a vzdělávání ve všech svých partnerských institucích.

Aliance byla založena v roce 2016 a zahrnuje přibližně 123 000 studentů a 11 000 zaměstnanců. Od svého založení aliance úspěšně navázala spolupráci v oblasti výuky, výzkumu, iniciativ mobility a pořádání společných výzkumných konferencí.

Jejími členy jsou Amsterdam University of Applied Sciences, HOGENT univerzita aplikovaných věd a umění, Frankfurt University of Applied Sciences, Metropolia University of Applied Sciences v Helsinkách, Politécnico de Lisboa a naše VŠB – Technická univerzita Ostrava.

49.83081675903337N; 18.162910952392565E
Vloženo: 22. 4. 2024