Přeskočit na hlavní obsah
Přeskočit hlavičku
Platnost příspěvku skončila 1. 9. 2009!

Veřejná soutěž ve výzkumu a vývoji MŠMT v rámci progr. INGO, KONT., COST, EUREKA

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy vyhlásilo dne 24. 6. 2009 veřejnou soutěž ve výzkumu a vývoji v rámci programů LA - INGO, ME - KONTAKT, OC - COST, OE - EUREKA, OK - EUPRO.

Veřejná soutěž 2010 vyhlášena

veřejná soutěž ve výzkumu a vývoji - VES10  

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy vyhlašuje opakovanou veřejnou soutěž ve výzkumu a vývoji (dále jen „VES10“) o poskytnutí účelových prostředků na vybrané programové projekty výzkumu a vývoje (dále jen „VaV“) naplňující cíle programů COST (OC), EUPRO (OK), EUREKA (OE), INGO (LA) a KONTAKT (ME), které jsou zaměřeny na podporu mezinárodní spolupráce ve VaV. Vybrané projekty VaV v rámci VES10 musí být v roce 2010 zahájeny, tj. jejich počátek řešení i financování je v roce 2010.

Zadávací dokumentace příslušného programu mezinárodní spolupráce ve VaV - jako soubor podkladů a informací nezbytných pro zpracování a podání návrhu projektu VaV, který je pak žádostí uchazeče o poskytnutí účelové podpory formou dotace - sloužící jako příručka pro uchazeče v uvedené opakované veřejné soutěži ve VaV je spolu dalšími dokumenty k vyhlašované veřejné soutěži ve VaV dostupná na adrese http://www.msmt-vyzkum.cz nebo přímo na adrese http://www.msmt-vyzkum.cz/cz/2009-pms/.

Uzávěrka přijímaní návrhů je 1. 9. 2009, předpokládaná doba zahájení řešení projektů je od 1.3.2010.

Vloženo: 24. 6. 2009
Kategorie:  Vyhlášené veřejné soutěže, veřejné zakázky
Útvar: 9320 - Řízení VaV
Zpět