vědecko-výzkumný pracovník na Katedře chemie (Fakulta materiálově-technologické Vysoké školy báňské – Technické univerzity Ostrava)

Děkanka Fakulty materiálově-technologické Vysoké školy báňské – Technické univerzity Ostrava vypisuje výběrové řízení k obsazení 1 místa vědecko-výzkumného pracovníka na Katedře chemie.

Požadavky

• ukončené doktorské studium v oblasti materiálové chemie;
  • publikační historie v databázích WoS a Scopus v oboru doktorského studia nebo příbuzném oboru;
  •  zkušenosti s přípravou a řešením grantových projektů národních i mezinárodních;
  •  mezinárodní spolupráce;
  • aktivní znalost anglického jazyka;
  • odborná praxe ve výzkumné nebo vzdělávací instituci výhodou;
  • předpoklad dalšího odborného růstu.

Nabízíme

Předpokládaný termín nástupu: 1. 4. 2020

Předpokládaný rozsah pracovního úvazku: 100 %

Doplňující informace