Skip to main content
Skip header
Report expired on 19. 6. 2016!

Generační setkání absolventů VŠB-TUO

 18. 6. 2016, 14:00 - 22:00
 Areál VŠB-TUO - okolí kruhovky (budovy C)
Generační setkání absolventů VŠB-TUO
Je u Vás rodinnou tradicí studovat na VŠB? Studoval dědeček/babička, otec/matka, syn/dcera a třeba i vnoučata už objevují techniku? 18.6.2016 VÁS ZVEME NA GENERAČNÍ SETKÁNÍ ABSOLVENTŮ.

Přijďte zažít netradiční akci v duchu tradic a užijte si příjemné rodinné odpoledne spojené s grilováním, setkáním s vedením univerzity a zábavným programem, do kterého se zapojí všichni členové vaší rodiny.

Barmanská mixologie, soutěžní souboje rodinných klanů, projížďka kampusem koňským spřežením s průvodcem, zajímavé atrakce a vychytávky a mnoho dalšího. Chybět nebude výborné jídlo a pití, vyzkoušet můžete také popkorn, cukrovou vatu a jiné dobrůtky made by VŠB-TUO. Jako dárek obdrží každý absolvent Kartu absolventa VŠB-TUO plnou benefitů poskytovaných univerzitou, partnery a dalšími více než sedmi sty komerčními subjekty zcela zdarma. 

Na setkání jsou zváni všichni absolventi, jejichž alespoň jeden rodinný příslušník studoval nebo studuje na VŠB-TUO v přímé i nepřímé linii (to znamená prarodiče, rodiče, děti, vnuci, sourozenci, tety, strýcové, sestřenice, bratranci, opatrovníci i nevlastní rodinní příslušníci).Máte děti nebo vnoučata, kterým chcete ukázat, kde jste prožili svá studentská léta a co může univerzita nabídnout také jim? Vezměte je s sebou! Stejně jako vaše partnery a partnerky!

Více informací k registraci naleznete zde

  49.83407N; 18.162798E
Created: 9. 5. 2016
Category:  Events
Entered by:  Ing. Lucie Rýcová
Department: 9120 - Alumni - care for graduates
Contacts:  Ing. Lucie Rýcová
Guarantee orgunits:  9120 - Alumni - care for graduates
Back